ABB DJ400/24KS-K-TP
- By ABB
- Part #: DJ400/24KS-K-TP
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 08:18:58
1 in stock
Secure Payments
Description
• DJ400/24KS-K-TP | DJ400/24KSKTP • Ballast: EAN: 4013232723407, Hi: 400W, 230/250V.