ABB S271-K10A
- By ABB
- Part #: S271-K10A
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 08:59:47
1 in stock
Secure Payments
Description
Circuit Breaker
- Circuit Breaker
- Model: S271-K10A
- Brand: ABB
- Rated Voltage: 240V
- Rated Current: 10A