FESTO ADV-40-50-A (14918)
- By FESTO
- Part #: ADV-40-50-A (14918)
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 10:05:41
2 in stock
Secure Payments
Description
• ADV-40-50-A (14918) | ADV4050A(14918) • Pneumatic Cylinder: Piston: 40MM, stroke: 50 mm. Serial no: H 508, pmax: 10bar.