FESTO ADVL-50-20-A (31253)
- By FESTO
- Part #: ADVL-50-20-A (31253)
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 09:14:49
3 in stock
Secure Payments
Description
• ADVL-50-20-A (31253) | ADVL5020A(31253) • Pneumatic Cylinder: Piston Diameter: 50mm, Stroke: 20mm, Serial no: H308, Pmax: 10bar.
Additional information
| Weight | 1,00 kg |
|---|---|
| Packing Quantity |
1 Unit(s) |
| Unit of Measure |
Unit(s) |
| brand | |
| Category |
Cylinders |
| mpn |
ADVL-50-20-A (31253) |
| Other Notations |
ADVL-50-20-A (31253) ,ADVL5020A(31253) ,ADVL-50-20-A(31253) ,ADVL-50-20-A-(31253) ,ADVL 50 20 A (31253) ,ADVL5020A (31253) |