FESTO DFM-40-200-P-A-KF (170945)
- By FESTO
- Part #: DFM-40-200-P-A-KF (170945)
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 07:12:39
1 in stock
Secure Payments
Description
• DFM-40-200-P-A-KF (170945) | DFM40200PAKF(170945) • Guided drive DFM-40-200-P-A-KF, 170945, Serial: 108, Piston Diameter: 40 mm, Stroke: 200mm, varable stroke diameter: 200 mm, generation: A, Cushioning: Flexible Cushion rings/pads on both sides, p max: