FRANKE FDA35 84364A + FDA35 38006
- By FRANKE
- Part #: FDA35 84364A + FDA35 38006
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 14:41:49
4 in stock
Secure Payments
Description
Linear ball bearing and housing, (cassette FDA35-84364A & rail System FDA35 38006., Dimensions:, Inner size (d) mm 34.00, Outside size (D) mm 100.00, Width (B) mm 135.00, Material no: S13829, Franke FDA35 84364A, Base unit: ST.<ul> <li>Linear ball bearing and housing</li> <li>Cassette FDA35-84364A & rail System FDA35 38006</li> <li>Dimensions: <ul> <li>Inner size (d) mm: 34.00</li> <li>Outside size (D) mm: 100.00</li> <li>Width (B) mm: 135.00</li> </ul> </li> <li>Material no: S13829</li> <li>Franke FDA35 84364A</li> <li>Base unit: ST</li> </ul><p><strong>FDA35 84364A + FDA35 38006 Franke</strong> is a top-quality industrial item that can be used in various applications. It is perfect for industries such as manufacturing, food processing, and pharmaceuticals. This item is available for purchase at spareparts2day.</p>
Additional information
| Weight | 20,00 kg |
|---|---|
| Packing Quantity |
1 Unit(s) |
| Unit of Measure |
Unit(s) |
| brand | |
| Category |
Bearings |
| Description |
Linear ball bearing and housing |
| mpn |
FDA35 84364A + FDA35 38006 |
| Other Notations |
FDA35 84364A + FDA35 38006 ,FDA3584364A+FDA3538006 ,FDA35-84364A-+-FDA35-38006 |
| Fabr. Art. Nr. |
FDA35 84364A + FDA35 38006 |