INA GSH30-2RSR-B
- By INA
- Part #: GSH30-2RSR-B
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 05:07:27
1 in stock
Immediate assistance
INA GSH30-2RSR-B Radial Spherical Plain Bearing
Product Description
Product Specifications
Manufacturer: INA
Type: GSH30-2RSR-B
Product Type: Radial Spherical Plain Bearing Insert
Bore Diameter: 30 mm