MITSUBISHI FR-A740-00083-EC + FR-PU07 + FFR-BS-00126-18A-SF100
- By MITSUBISHI
- Part #: FR-A740-00083-EC + FR-PU07 + FFR-BS-00126-18A-SF100
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 00:49:27
3 in stock
Immediate assistance
• FR-A740-00083-EC + FR-PU07 + FFR-BS-00126-18A-SF100 | FRA74000083EC+FRPU07+FFRBS0012618ASF100 • INVERTER: Input: 12A, 3PH, AC380V-480V, 50Hz, 3PH; 380-480V, 60Hz, Output: 3PH: AC 380-480V, Max: 0,2-400Hz, ND: 50C/HD:50C, 6A/4A, LD: 50C, 7,6A/8,3A, Include: Operation Panel: FR-PU07 & Line Filter FFRBS-00126-18A-SF100: 3×480/275V, 18A, 50C, 50/60Hz.