MITSUBISHI FR-E520-0.2K
- By MITSUBISHI
- Part #: FR-E520-0.2K
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 07:57:57
1 in stock
Immediate assistance
MITSUBISHI INVERTER, MODEL FR-E520-0.2K, POWER: 0.2kW, INPUT 2.8A, OUTPUT: 1.5A, 3PH AC200-240V 50HZ, 3PH AC200-240V 60HZ, MAX 3PH AC200-240V, 0.2-400Hz, SERIAL: D5XJ56042, TC100A957G52, ✓ MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION, PASSED, MADE IN JAPAN, NOTE: Cover is missing.
- MITSUBISHI INVERTER
- MODEL: FR-E520-0.2K
- POWER: 0.2kW
- INPUT: 2.8A
- OUTPUT: 1.5A