NORGREN M/146132/M/475
- By NORGREN
- Part #: M/146132/M/475
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 09:01:54
1 in stock
Secure Payments
Description
• M/146132/M/475 | M/146132/M/475 • M / 146 132 / M / 475 LINTRA ZYL. M / 146132, Diam: 32mm, Length: 475mm, Max Pressure: 1-8 bar, Tmax: 80C. Serialno: B13DS. Rodless cylinder Lintra Plus double acting magnetic piston series• M/146132/M/475 | M/146132/M/475 • M / 146 132 / M / 475 LINTRA ZYL. M / 146132, Diam: 32mm, Length: 475mm, Max Pressure: 1-8 bar, Tmax: 80C. Serialno: B13DS. Rodless cylinder Lintra Plus double acting magnetic piston series