NORGREN PRA/182063/M/250
- By NORGREN
- Part #: PRA/182063/M/250
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 12:12:56
2 in stock
Secure Payments
Description
• PRA/182063/M/250 | PRA/182063/M/250 • ISO/VDMA profile double acting cylinder, 63mm diameter, 250mm stroke, Item: PRA/182063/M/250, Operation: Double acting, Standard: ISO 15552;ISO 6431;NFE 49-003-1;VDMA 24 562, Stroke length: 250 mm, Port size:G3/8, C