NORGREN RA/191032/M/25
- By NORGREN
- Part #: RA/191032/M/25
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 10:47:21
1 in stock
Secure Payments
Description
• RA/191032/M/25 | RA/191032/M/25 • ISO compact single acting cylinder, 32mm diameter, 25mm stroke, Item: RA/191032/M/25, Operation: Single acting, Standard: ISO 21287, Stroke length: 25 mm, Port size: G1/8, Cylinder diameter: 32 mm. • RA/191032/M/25 | RA/191032/M/25 • ISO compact single acting cylinder, 32mm diameter, 25mm stroke, Item: RA/191032/M/25, Operation: Single acting, Standard: ISO 21287, Stroke length: 25 mm, Port size: G1/8, Cylinder diameter: 32 mm.