NORGREN RM/55433/M/130
- By NORGREN
- Part #: RM/55433/M/130
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 15:14:04
1 in stock
Secure Payments
Description
• RM/55433/M/130 | RM/55433/M/130 • RM/55433/M/130: CYLINDER, Diamtr: 32mm, Length: 130mm, Pressure: 1-10bar, Tmax: 80C, Ser: A, (H130D).