NORGREN RM/92063/M/40
- By NORGREN
- Part #: RM/92063/M/40
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 03:05:21
4 in stock
Secure Payments
Description
• RM/92063/M/40 | RM/92063/M/40 • Compact double acting cylinder, 63mm diameter, 40mm stroke, Item: RM/92063/M/40, Operation: Double acting, Stroke length: 40 mm, Port size: G1/4, Cylinder diameter: 63 mm.