RASTELLI RACCORDI TN 132A 16/12S
- By RASTELLI RACCORDI
- Part #: TN 132A 16/12S
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 07:06:51
40 in stock
Secure Payments
Description
• TN 132A 16/12S | TN132A16/12S
• Oil Hose Fittings, 12S-16S-L
Additional information
| Weight | 6,95 kg |
|---|---|
| brand | |
| mpn |
TN 132A 16/12S |
| Other Notations |
TN 132A 16/12S ,TN132A16/12S ,TN-132A-16/12S |