REXROTH 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561277
- By REXROTH
- Part #: 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561277
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 05:03:26
1 in stock
Secure Payments
Description
• 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561277 | 4WE6EB62/EG24N9K4R900561277 • MNR: R900561281, FD:30605, No: 123826657, Pmax: 350 bar, R900021389EP2313, 24 VDC, 1,25A