REXROTH 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561279
- By REXROTH
- Part #: 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561279
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 01:32:07
6 in stock
Secure Payments
Description
• 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561279 | 4WE6EB62/EG24N9K4R900561279 • MNR: R900561281, FD:30605/522, No: 123810177/26657, pmax:350bar, R900021389, EP:2313, 24VDC, 2,5A