REXROTH 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561280
- By REXROTH
- Part #: 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561280
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 14:41:46
1 in stock
Secure Payments
Description
• 4WE 6 EB62/EG24N9K4 R900561280 | 4WE6EB62/EG24N9K4R900561280 • MNR: R900561281, FD:30522,No: 123810177, pmax:350bar, R900021389, EP:2313, 24VDC, 2,5A