SIEMENS 3RV1021-0JA10
- By SIEMENS
- Part #: 3RV1021-0JA10
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 13:48:58
1 in stock
Secure Payments
Description
Circuit breaker size S0 for motor protection CLASS 10 A-release 0.7 …1 A Short-circuit release 13 A Screw terminal Standard switching capacity, -E01.
- Circuit breaker size S0 for motor protection
- CLASS 10 A-release 0.7 …1 A
- Short-circuit release 13 A