SIEMENS 3RV1021-1JA10
- By SIEMENS
- Part #: 3RV1021-1JA10
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 14:24:38
3 in stock
Secure Payments
Description
• 3RV1021-1JA10 | 3RV10211JA10 • Contactor/Leistungsschalter Baugröße S0 für den Motorschutz CLASS 10 A-Auslöser 7…10 A N-Auslöser 130 A Schraubanschluss Standardschaltvermögen. (NOTE: Cover is missing)