SKF FYTB-30-TF
- By SKF
- Part #: FYTB-30-TF
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 08:42:46
2 in stock
Secure Payments
Description
• FYTB-30-TF | FYTB30TF • Oval flanged ball bearing: d= 30mm, H= 141.5mm, L= 83mm, T= 42.2mm, RCJTY-30, SFT30(FS), No: 344A/101B/12.