SMC CXSM15-50
- By SMC
- Part #: CXSM15-50
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 08:43:52
2 in stock
Secure Payments
Description
• CXSM15-50 | CXSM1550 • Pneumatic Cylinder, Max Press: 0.7MPa.