TAKAMISAWA VS24TBU-5
- By TAKAMISAWA
- Part #: VS24TBU-5
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 10:47:21
1 in stock
Secure Payments
Description
Produkt Info: Takamisawa Print-Relay, Vs 24Stbu-5 (5 Pins), 24Vdc, 1/3Hp 120V/240Vac, 10 A, 24Vdc/240Vac Res, Takamisawa, 920684, Japan, Content: Lister: 20 Pcs., Note: Bottomside Blister Is Cut Open.
- Product Info: Takamisawa Print-Relay, Vs 24Stbu-5 (5 Pins), 24Vdc, 1/3Hp 120V/240Vac, 10 A, 24Vdc/240Vac Res, Takamisawa, 920684, Japan