TELEMECANIQUE ATV71HD45N4
- By TELEMECANIQUE
- Part #: ATV71HD45N4
Condition:
Used
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 04:48:18
1 in stock
Secure Payments
Description
Altivar 71: AC Speed Drive: 45 kW, 60 HP, V2.5 IE37, kW: Input: U(V): 380…480, pH:3, F(Hz): 50/60, I(A): 104 max, HP: 460…480, pH3, F(Hz): 60, I(A): 85, Output: kW: U(V), 0…380-480 pH3, F(Hz): 0…500, I(A): 94, HP: U(V): 0…460 3pH, F(Hz): 0…500, I(A): FLA 77, 6W0829020157.