TURCK BI10-M30-AD4X (44170)
- By TURCK
- Part #: BI10-M30-AD4X (44170)
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 10:28:18
3 in stock
Secure Payments
Description
• BI10-M30-AD4X (44170) | BI10M30AD4X(44170) • Proximity Sensor: Id No: 44170, 10-65 VDC, 3-100mA, sn: 10mm.