TURCK BI10-M30-AP6X (46170)
- By TURCK
- Part #: BI10-M30-AP6X (46170)
Condition:
New
- 15 in stock and ready to ship
- Fast Delivery: Europe (1-3 days), USA (2-3 days)
- 24 Month Warranty included
- Same-Day Shipping Cutoff: 05:05:39
1 in stock
Secure Payments
Description
• BI10-M30-AP6X (46170) | BI10M30AP6X(46170) • Induktiove Sensorm incl 2 mtrs cable, Ident no: 46170, 10-30VDC, 200mA, sn: 10mm.